DAŽNAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI

Ar turite savo transportą?

Taip, važiuoju savo transportu.

 

Ar važiuojate į kitus miestus?

Taip mes dirbame ne tik visoje Lietuvoje, bet ir kitose šalyse. Mūsų paslaugomis naudojosi Rusijoje, Ukrainoje, Latvijoje ir kitose tolimesnėse šalyse: Izraelyje, Amerikoje, Karibuose ir kt. Jums tereikės apmokėti išlaidas už biletus arba kurą, jei fotografavimas vyks ne Vilniaus mieste.

  

Nuo ko priklauso fotografavimo kaina?

Kaina priklauso nuo sezoniškumo, savaitės dienos, charakterio ir darbo trukmės. Čia Jūs galite susisiekti su manimi bet kuriuo jums patogiu būdu ir aš atsiųsiu smulkesnį kainoraštį. Nors ir kiekvienas atvejis gali būti vertinamas individualiai, priklausomai nuo fotografavimo charakterio, užsakovo pageidavimo ir užimto laiko. Dėl to aš rekomenduoju aptarti visas detales ir kainą asmeniniame susitikime arba telefonu.

 

Kaip pasiruošti vestuvių fotosesijai?

Pirmiausia siūlome pasiskambinti mums ir sutarti patogiausią laiką. Siūlome peržiūrėti daugiau nuoseklių vestuvių fotosesijų pavyzdžių (keletą jų galite rasti šioje svetainėje) ir pasikalbėti apiė Jūsų planus ir lūkesčius. Jeigu dar tik ieškote kam patikėti savo vestuvių fotografavimą, būtinai perskaitykite patarimus, kuriuos paruošė mūsų vestuvių fotografas

Mielai patariame, kaip pasiruošti didžiajai dienai, kokias detales vertėtų turėti. Ne mažiau svarbu ir fotosesijos vieta. Tad išklausę Jūsų pageidavimų visuomet patariame, kur smagiausia fotografuotis. Vietas siūlome rinktis kiek netikėtas. Mūsų fotosesijos — lengvos ir žaismingos. Gražiausiuose kadruose persipina romantika, subtilumas ir šmaikštumas.

Nesijaudinkite, pasiūlysime, kur galima fotografuotis lietučiui lijant ar siaučiant pūgai. Nėra blogo oro fotosesijai! Tereikia truputį pasiruošti.

Siūlome nusiteikti šiek tiek pakvailioti, pasidžiaugti ir niekad nepamiršti nuostabiausios savo Meilės dienos.

 

Kur pravesti vestuvinę fotosesiją Vilniuje?

Pamenate, kad fotografas vestuvėms tai žmogus, turintis tam tikrų žinių ir patirties tame, kur galima nuvykti ir kuriuose vietose įvykdyti vestuvinę fotosesiją. Tai gali būti kiek urbanistinis variantas su miesto vaizdais, užmiesčio gamtos peizažais, taip pat ir miesto pastatų griūvėsiai arba geležinkkelio keliai. Jeigu Jūs jaudinatės, kad pakliūsite po darganotu oru, būtinai pasirūpinkite dėl leidimo ir kavinės, baro ar gero restorano rezervavimo vestuvinei fotosesijai. Taip pat bet kuris vestuvių fotografas pasiūlys Jums, esant galimybei, laikinai išsinuomoti kambarį gerame viešbutyje. Patikėkite, išsitaisymas tokiose vietose nuotraukose atrodys labai originaliai, bei ryškiai.

 

Kur vyksta fotosesijos?

Fotostudijoje, gamtoje, mieste, jūsų namuose ir kitose jūsų pasirinktose vietose. Aišku fotografuojant patalpose reikia daugiau apšvietimo ar kuo daugiau natūralios šviesos. Gamtoje gražiausios akimirkos fiksuojamos saulei kylant arba besileidžiant. Ne bėda, jei sugalvotumėte fotografuotis ir vidurdienį, visuomet rasime išeitį! :)

 

Kiek laiko trunka fotosesijos?

Asmeninė, šeimos, nėščiosios fotosesijos gali trukti nuo valandos iki kelių valandų. Kūdikių ar vaikučių fotosesijos trunka dažniausiai iki valandos laiko.

Per kiek laiko atliekate užsakymą?

Dažniausiai užsakymas atliekamas per  2-3 savaites. Tai priklauso nuo darbų kiekio. Mes suteikiame visiems klientams papildomą paslaugą – visus atliktus darbus ir jų eigą stebėti mūsų internetinėje svetainėje. Kiekvienam  klientui  asmeniškai  yra suteikiamas individualus prisijungimas prie svetainės, kuriuo pasinaudojęs klientas  gali ne tik  peržiūrėti  atliktą darbą,  bet ir parodyti  savo artimiesiems bei draugams.

 

Kuom turėčiau pasirūpinti ruošiantis fotosesijai?

Svarbiausia «atsinešti» gerą nuotaiką. :)

Fotosesija nelygi fotosesijai, tad svarbu žinoti:

Nėščiosios fotosesijai svarbūs drabužiai: suknelės (geriausia paryškinančios pilvuką), skraistės, įvairūs būsimojo kūdikėlio daiktai (megztos kojinytės, kepurytės, žaisliukai).

• Vaikučių fotosesijai svarbiausi akcentai: suderinti ryškūs drabužėliai (jie juk vaikai :)), jų mėgstami žaislai. Itin svarbu, kad vaikai būtų gerai pailsėję, tuomet ir nuotraukose tai atsispindės.

• Asmeninei fotosesijai (ypač merginoms) siūlau visuomet fotosesijai pasiruošti jei ne visą, tai bent pusę spintos :) Turėsite tuomet didesnę laisvę kaitalioti aprangą ir taip gausite daugiau įvairesnių nuotraukų. Pasiimkite aksesuarų, galbūt labiau ne kasdieniškų (tai taikytina ir drabužiams).