Sveiki apsilankę mūsų svetainėje!

_MAK5292-Edit-2

Kiek tik save prisimenu, nuo pat jaunystės mane visada lydėjo fotoaparatas. Kol dar nebuvo tokių pažangių fotoaparatų kaip šiais laikais, savo pažintį su fotografijos pasauliu pradėjau nuo paprasto juostinio fotoaparato.

Visada skaitydavau visas naujienas apie naujausias technologijas, tarp jų žinoma ir apie fototechniką. Kai tik prekyboje atsirasdavo nauji tobulesni fotoaparatai, visada stengdavausi juos įsigyti. Augant šeimoje, kurioje tėvas labai dažnai išvykdavo į keliones, man irgi teko daug keliauti ir pamatyti daug skirtingų šalių, miestų ir gamtos. Negalėjau įsivaizduoti šių kelionių be fotoaparato. Bėgant laikui, fotografija tapo ne tik mano pomėgiu ir darbu, bet ir neatsiejama gyvenimo dalimi.

Dabar jau keletą metų užsiimu profesionalia fotografija. Dirbdamas su nuotraukomis labiausiai noriu nuolatos tobulėti savo srityje ir būti atviru naujovėms.

Gavęs užsakymus siekiu, kad mano darbai patiktų žmonėms, tad mano tikslas – padaryti viską, kad klientas liktų patenkinti tiek pačiu darbo procesu, tiek galutiniu rezultatu – nuotraukomis.

Vaikelio laukimas, mažylio krikštynų akimirkos, mergvakaris ar bernvakaris — kiekvienu atveju stengiamės, kad Jūsų nuotraukos būtų vertos žurnalo viršelio, o Jūs atrodytumėt tarsi  profesionalūs modeliai.

Vestuvės — viena gražiausių švenčių Jūsų gyvenime. Patikėkite savo šypsenas ir gerą nuotaiką mums ir mes Jūsų prisiminimus įamžinsime taip, kad visada, paėmę į rankas savo vestuvinį albumą išgyventumėte tuos gražius, šiltus jausmus dar ir dar kartą…